ERASMUS PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Erasmus İngilizce Dil Sınavı

26.02.2019

2019-2020 akademik yılı için seçilecek Erasmus öğrencilerine yönelik İngilizce sınavı 1 Mart 2019 Cuma günü saat 17:00'de Güney Yerleşke C Bloktaki C-115 ve C-116 numaralı dersliklerde yapılacaktır. Sınava katılacak öğrencilerimizin sınav saatinden en az 10 dakika önce dersliklerde hazır bulunmaları gerekmektedir. 

Başvuru yaparak Erasmus İngilizce sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerin listesi aşağıdaki gibidir: 

SIRA NO ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI BÖLÜMÜ
1 18050101077 OSMAN HÜDAYİ KOÇAK Hukuk 
2 17020101054 İLKNUR MADENOĞLU İngilizce Öğretmenliği
3 17020202051 İZEN BAHAR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
4 17020202011 ALEYNA DÜZÜCÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
5 140905039 ZEYNEP GÜNGÖRDÜ Uluslararası İlişkiler
6 160102028 MEHMET REŞİT İLTAŞ Bilgi ve Belge Yönetimi
7 160102008 FARUK KARTAL Bilgi ve Belge Yönetimi
8 160102010 MUHİTTİN GÜNDOĞDU Bilgi ve Belge Yönetimi
9 17010202009 MEHMET AKİF ÖZKIZMAZ Bilgi ve Belge Yönetimi
10 17010202040 İBRAHİM SEMO Bilgi ve Belge Yönetimi
11 17020111024 AYŞE ALTUNDAĞ İlköğretim Matematik Öğretmenliği
12 160907054 DÖNE İREM ÖNAL Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
13 17050501085 İREM PERÇİN Hukuk 
14 160908048 FURKAN ONAY Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
15 18090101059 İBRAHİM HALİL KARAVAŞ İktisat
16 160908040 FURKAN FİDAN Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
17 17020111039 RANA SÜHEYLA ÇAĞLAYAN İlköğretim Matematik Öğretmenliği
18 17020111006 İREM KAYGUSUZ İlköğretim Matematik Öğretmenliği
19 150901019 EREN GEDİK İktisat
20 17020202004 FAZİLET ÜLGEN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
21 17020202054 TUĞBA KUBAT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
22 17020202020 MELDA NUR GÜNLER Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
23 18050101069 ESRA AĞIRBAŞ Hukuk 
24 17011010025 OĞUZ NAZIM BERK Tarih
25 18120101065 HANDE NUR YILDIZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
26 160907006 ŞERİFE CEBECİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
27 161103028 METİN CİN Turizm İşletmeciliği
28 151202057 BURAK TIĞLI Elektrik-Elektronik Mühendisliği
29 160907079 ZEYNEP KARABULUT Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
30 161201022 ŞULE ZEYNEP AYDIN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
31 161201061 ÜLKÜ DUMAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
32 18341403006 MEHMET ALİ BAYLER Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Pr.
33 17090907083 SEMİH YILMAZ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
34 17020111036 BEYZA NUR UYGUN İlköğretim Matematik Öğretmenliği
35 160908007 FARUK EMRE YILMAZ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İng.)
36 160501009 BERFİN BAKIR Hukuk 
37 161103040 GÜZİN NAZ DEMİRTAŞ Turizm İşletmeciliği
38 160501068 HALİL CAN AVŞAR Hukuk 
39 151202031 ASİYE DEMİRTAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
40 151202034 FATMA SELİKA TUĞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
41 17121201020 MUSTAFA BAYRAK Elektrik-Elektronik Mühendisliği
42 160501072 OĞULCAN ESER Hukuk 
43 140901034 MEHMET EMİN ÇULLU İktisat
44 150105025 ESRA BEKTAŞ Felsefe
45 150901027 ALİ BARIŞ ÖZ İktisat
46 17090907013 ZEKİYE KARALİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
47 160102027 AYŞE NUR KESKİN Bilgi ve Belge Yönetimi
48 18090907520 ŞEKURE EDA GÜLYOL Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
49 17020101020 AYŞE DEMİR İngilizce Öğretmenliği
50 160908024 TUĞÇE ŞARTEKİN Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
51 17320301008 MEHMET AKİF ALAN Çevre ve Enerji Sistemleri Müh. Tezli Y.L.
52 17121201004 OĞUZHAN MEMİŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
53 160903046 AYŞENUR ÖZTÜRK İşletme
54 17121201003 ÖMER FARUK ÖZGÖKÇE Elektrik-Elektronik Mühendisliği
55 151202046 FATİH YILMAZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
56 17010202004 YAĞMUR TORUN Bilgi ve Belge Yönetimi
57 17090101058 ZEYNEP ÖZKAN İktisat
58 17090907060 GÜLNUR YAVUZER Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
59 150901013 SEHER YILMAZ İktisat
60 150901041 NİRAN YAŞAR İktisat
61 160102007 NURAY DOĞAN Bilgi ve Belge Yönetimi
62 17090303065 MELTEM BERFİN ATEŞ İşletme
63 160102014 AYŞENUR PİLİĞ Bilgi ve Belge Yönetimi
64 160501015 NURSELİ DİLAN IŞIK Hukuk 
65 160501044 ESRA KÖSE Hukuk 
66 18011010044 ŞİRVAN ADIYAMAN Tarih
67 150111034 RABİA ŞURA BAYRAMOĞLU Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
68 18100101009 ZEYNEP TÜRKMEN Tıp
69 18100101008 AYŞENUR ÖZCAN Tıp
70 141001057 ESMA ERİKLİ Tıp
71 140905027 HALİDE KAHRAMAN Uluslararası İlişkiler
72 161103031 MERVE AKYILDIZ Turizm İşletmeciliği
73 161103016 KEMAL CAN KIRAN Turizm İşletmeciliği
74 17111103059 RECEP EMİR GÖNENMİŞ Turizm İşletmeciliği
75 140111012 SEMA VATANSEVER Türk Dili ve Edebiyatı
76 160908071 AYŞENUR TOPAL Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce)
77 160111051 YASEMİN TOMRUK Türk Dili ve Edebiyatı
78 130111027 ŞEYMA YILMAZ Türk Dili ve Edebiyatı
79 160111466 NİLGÜN GÜNAY Türk Dili ve Edebiyatı
80 18100102521 MUHAMMET SADE Tıp
81 160111465 TUĞÇE BETÜL ÇİÇEK Türk Dili ve Edebiyatı
82 150111010 RABİA GEZGİN Türk Dili ve Edebiyatı
83 161002108 BEDİRHAN DEMİR Tıp
84 151001025 KEMAL OLCAY KARAMAN Tıp
85 151204002 MELİKE KÜLCÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik
86 16340301024 ATACAN TORBALI Uluslararası İlişkiler Tezli Yüksek Lisans Pr.
87 160112067 CEYLAN KOÇBAY Tarih
88 160101001 BİRSEN KAPRAN Tarih