Erasmus Programı Koordinatörlüğü

ERASMUS BAŞVURU SONUÇLARI

18.03.2022

2022-2023 Akademik yılı öğrenci öğrenim ve staj hareketliliğine başvuran öğrencilerimizin ve personellerimizin başvuruları ile 2019 projesi personel hareketliliği başvuruları Üniversitemiz Erasmus+ Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirilerek hareketliliğe katılacak öğrenciler ve personeller, toplam puanları esas alınarak belirlenmiştir.

Asil adayların öğrenim veya staj faaliyetini gerçekleştirmemesi halinde ilgili akademik birimden puan sıralamasına göre bir sonraki sırada yer alan adaylar yedek olarak kabul edilmiştir. Asil adaylar haklarından feragat ettiği takdirde yedek adaylara bilgilendirme Uluslararası Ofis tarafından yapılacaktır. 

Başvuru şartlarını yerine getirerek başvuru yaparak hibesiz hareketliliğe katılmak isteyen öğrencilerin Erasmus+ Programı Koordinatörlüğümüze 01 Nisan 2022 tarihine kadar dilekçeyi email olarak (intero@medeniyet.edu.tr) göndermeleri halinde hareketliliğe katılabileceklerdir. Hibeli olarak başvurup, Yedek listede yer alan öğrenciler de hibesiz gitme haklarından yararlanabilirler.

Seçilen öğrencilerin ve personellerin yapması gereken işlemler ile ilgili Erasmus+ sayfamızda bulunan bilgilendirmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Öğrenim Hareketliliği puan sonuç listesi için tıklayınız.

Öğrenci Staj Hareketliliği puan sonuç listesi için tıklayınız.

Eğitim Alma Hareketliliği puan sonuç listeleri için tıklayınız.

Ders Verme Hareketliliği puan sonuç listeleri için tıklayınız.

Hibesiz hareketliliğe başvurma dilekçesi için tıklayınız.

2019 projesi personel hareketliliği için: 

Eğitim Alma Hareketliliği puan sonuç listeleri için tıklayınız.

Ders Verme Hareketliliği puan sonuç listeleri için tıklayınız.

UYARI: iLAN EDİLEN NİHAİ SONUÇLAR OLMAMAKLA BİRLİKTE, LİSTELER İTİRAZ SÜRECİNDEN SONRA KESİNLİK KAZANACAKTIR. 

İTİRAZ SÜRECİ: Erasmus seçim sonuçlarına itiraz etmek isteyen adayların dilekçelerini 25 Mart 2022 tarihine kadar Erasmus ofisine teslim etmeleri gerekmektedir. Telefon veya e-posta aracılığı ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.